ETAPELE ADMITERII LA GRADINITA NANNY 2021-2022:

Etapa 1

ÎNSCRIERI NIVEL PREȘCOLAR

23-30 mai 2023 – reînscrierea copiilor care au frecventat deja la Școala Primară Nanny, nivel preșcolar. Pentru reînscriere completați cererea de reînscriere obținută de la secretariat.
06-15 iunie 2023 – etapa I din cadrul procesului de înscriere – înscrierea se face în limita locurilor disponibile.

19-29 iunie 2023– etapa a II-a din cadrul procesului de înscriere – înscrierea copiilor pe locurile rămase libere în urma etapei I.

30 iunie 2023 anunțarea listei copiilor înscriși și a numărului de locuri rămase libere la finalul etapei a II-a.

20-30 august 2023-etapa de ajustări – înscrieri pe locuri rămase libere.

31 august 2023 afișarea listei copiilor înscriși.

Etapa 2

06-29 iunie 2023 – Documentele de înscriere – completate și semnate – în format online pe următoarea adresă de email: office@nannyedu.ro

29-30 iunie 2023 – Procesarea dosarelor;

30 august 2023 – Anunțarea ocupanților locurilor disponibile;
31 august 2023 – Confirmarea locurilor, achitarea taxei de înmatriculare și completarea contractului de școlarizare și a documentelor aferente, inclusiv a bazei de date.

Etapa 3

In eventualitatea în care mai rămân locuri disponibile după derularea primelor două etape, dosarele de înscriere depuse vor fi procesate ulterior.

DOSARUL DE ÎNSCRIERE:
Dosarul de înscriere la Școala Primară Nanny, nivel preșcolar trebuie să conțină:
• Cerere înscriere (se poate obține de la secretariat);
• Copie certificat naștere copil;
• Copie buletin părinți;

În urma parcurgerii etapelor de înregistrare, în cazul în care copilul dumneavoastră a fost admis la Școala Primară Nanny, se va emite factura pentru înscriere, după efectuarea plății vă rugăm să completați dosarul cu documentele necesare pentru finalizarea înscrierii:

• Contract școlarizare (se poate obține de la secretariat);
  • Regulament de ordine interioară (se poate obține de la secretariat);
  • Regulile de igienă și sănătate (se poate obține de la secretariat);
  • Adeverință medicală copil, copie vaccinări (eliberate de medicul de familie);
  • Dovada achitării taxei de înscriere.

TAXA DE ȘCOLARIZARE:

an școlar 2022 – 2023 1850 lei/lunar, mesele 30 lei/zi