ETAPE ÎNSCRIERE ȘCOALA PRIMARĂ NANNY 2022-2023:

Etapa 1

23-30 mai 2023 – reînscrierea copiilor care au frecventat Școala Primară Nanny în anul școlar 2022-2023.
06 – 15 iunie 2023 – etapa I din cadrul procesului de înscriere. Centralizarea situației și anunțarea numărului de locuri libere pentru fiecare nivel de vârstă.06 – 16 iunie 2023 – afișarea listei copiilor înscriși și a numărului de locuri rămase libere după prima etapă de înscrieri.

19 – 29 iunie 2023 – etapa a II-a din cadrul procesului de înscriere – înscrierea copiilor pe locurile rămase libere în urma etapei I.

30 iunie 2023 – afișarea listei copiilor înscriși și a numărului de locuri rămase libere la finalul etapei a II-a de înscriere.

20-30 august 2023 – etapa de ajustări – înscrierea, pe locurile rămase libere, a copiilor care nu au fost înscriși în niciuna dintre etapele precedente.

31  august 2023 – afișarea listei copiilor înscriși și a numărului de locuri rămase libere.

Etapa 2

23 – 30 mai 2023 – Vă rugăm să ne transmiteți documentele de înscriere – completate și semnate – în format online pe următoarea adresă de email: office@nannyedu.ro

29-30 mai 2023 – Procesarea dosarelor;

16 iunie 2023 – Anunțarea ocupanților locurilor disponibile;
30 august 2023 – Confirmarea locurilor, achitarea taxei de înmatriculare și completarea contractului de școlarizare și a documentelor aferente, inclusiv a bazei de date.

Etapa 3

In eventualitatea în care mai rămân locuri disponibile după derularea primelor două etape, dosarele de înscriere depuse vor fi procesate ulterior.

DOSARUL DE ÎNSCRIERE:
Dosarul de înscriere la Școala Primară Nanny trebuie să conțină:
• Cerere înscriere (se poate obține de la secretariat);
• Copie certificat naștere copil;
• Copie buletin părinți;

În urma parcurgerii etapelor de înregistrare, în cazul în care copilul dumneavoastră a fost admis la Școala Primară Nanny, se va emite factura pentru înscriere, după efectuarea plății vă rugăm să completați dosarul cu documentele necesare pentru finalizarea înscrierii:

• Contract școlarizare (se poate obține de la secretariat);
  • Regulament de ordine interioară (se poate obține de la secretariat);
  • Regulile de igienă și sănătate (se poate obține de la secretariat;
  • Adeverință medicală copil, copie vaccinări (eliberate de medicul de familie);
  • Dovada achitării taxei de înscriere.

Pentru a vă prezenta pachetele ce sunt disponibile pentru anul școlar 2023-2024, ne puteți solicita oferta pe e-mail: office@nannyedu.ro