Grupa Baby Gărgărițe

VÂRSTĂ 2 - 3 Ani

Proiectată și echipată pentru a promova aptitudinile fizice cum ar fi mersul de-a bușilea și biped. Un mediu frumos și stimulant, cu o mulțime de experiențe senzoriale.

Elipsis magna a terminal nulla elementum morbi elite forte maecenas est magna vehicula est node maecenas.

Peste 10 ani de experiență în sectorul îngrijirii și dezvoltării copilului

Grupa Mică Buburuze

VÂRSTĂ 3 - 4 Ani

Concepută pentru a promova independența, comunicarea și abilitățile de rezolvare a problemelor copilului.

Zone de joacă pentru creșterea și educația copilului dumneavoastră

Grupa mijlocie fluturași

VÂRSTĂ 4 - 5 Ani

Proiectată pentru a dezvolta și a crește independența copiilor și aptitudinile sociale pentru a asigura o tranziție ușoară la școala primară.

Personal complet și cadre didactice specializate pentru a vă pregăti copilul pentru școala primară

Grupa mijlocie albinuțe

VÂRSTĂ 4 - 5 Ani

Grupa mare

VÂRSTĂ 5 - 6 Ani

Grupa mare

VÂRSTĂ 5 - 6 Ani

Ai nevoie de ajutor? Trimite-ne un mesaj 🙂

Trimite un mesaj cu intrebarile tale si iti vom raspunde in cel mai scurt timp.